Depeche Mode na PGE Narodowym

Zespół Depeche Mode cieszy się w Polsce sporą popularnością. Bilety na koncerty grupy rozchodzą się jak świeże bułeczki. Nic dziwnego, że informacje o przyszłorocznej trasie koncertowej Depech’ów były tak wyczekiwane. Szczegóły odnośnie nowej płyny, następcy „Delta Machine”  oraz promującej ją trasy koncertowej poznaliśmy na konferencji zespołu, która odbyła się 11 października w 2016 r. w Mediolanie.

Nowa płyta Depeche Mode ukaże się wiosną 2017 r. Jej producentem jest Jemes Ford. Nagrań utworów dokonano w Santa Barbara oraz w Nowym Jorku. Nad okładką i szatą graficzną płyty zespół pracował będzie wraz z Antonem Corbijnem, który już wcześniej współpracował z grupą przy kilku projektach.

Trasa promująca nową płytę rozpocznie się w maju 2017 r. Na konferencji zaprezentowano także mapę koncertów Depeche Mode. W Warszawie muzyków będziemy gościć 21 lipca 2017 r. na PGE Narodowym. Już za kilka dni ruszy przedsprzedaż biletów 19 października 2016 o godzinie 10:00, zaś sprzedaż ogólna ruszy 21 października 2016 o 10:00. Mimo że grupa podróżuje jak każdy profesjonalista z swoim najwyższej jakości sprzętem nagłośnieniowym, akustyka stadionu narodowego pozostawia wiele do życzenia. Niemniej z pewnością nie zniechęci to wiernych fanów Depochów, dla których perfekcyjne brzmienie Depechów nie jest najważniejsze!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *